Меню
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Ваше Імя
Ваш Email
Ваш Номер Телефону
Доставка
Payment method
Вподобане
Вашому підрозділу потрібна допомога?
Залиште контактні дані для зв'язку та з'ясування деталей!
Ваше Ім`я
Про нас
Мене звати Борис Маркович Волков, я народився 16 травня 1983 року, виріс та проживаю у місті Київ. У цей трагічний день, 24-го лютого 2022 року, я був змушений закрити власний бізнес (маркетингове агентство) та відправити свою сім'ю за кордон, у безпечне місце.

Із першого тижня війни я разом з командою почав займатися волонтерською діяльністю, а конкретно: точково забезпечувати необхідним Роту охорони Святошинського Районного Військового Комісаріату, Територіальну оборону Софіївської Борщагівки, Першу роту 35-го Батальйону 101-ї Бригади Збройних Сил України.

Усю діяльність я вирішив висвітлювати публічно у соціальних мережах для залучення аудиторії до допомоги Україні, адже війна — це дорого, а мої власні ресурси є обмеженими. Нижче залишаю посилання на наші сайти, які було створено для допомоги нашим бійцям, а також на свої соціальні мережі:

За цей час, нам вдалося налагодити логістику з Європи до Києва. Доставка вантажу займає 2 дні. Ми купуємо лише необхідне та доставляємо прямо в руки бійцям. Купуємо по вигідним цінам з урахуванням знижки.

Щодня ми отримуємо нові заявки від військових та побудували систему, де фіксуємо, обробляємо та намагаємося забезпечити їхні потреби.

На жаль, наразі ми змогли забезпечити лише 5% з отриманих заявок, адже маємо критичний брак коштів, у той час коли кількість заявок все збільшується. Перелік підрозділів, від яких ми вже отримали та систематизували заявки на допомогу (в разі необхідності, оригінали заявок зможемо надіслати по вашому запиту):
✅ Територіальна оборона, Софіївська Борщагівка, рота "BUGATTI";
✅ 1 Рота 35 Батальону 101 Бригади Збройних Сил України;
✅ Нацгвардія, військова частина №3035, "ДОНБАС";
✅ Територіальна оборона міста Білогородка;
✅ Територіальна оборона міста Харкова;
✅ Група Швидкого Реагування, 206 батальйон Територіальної оборони;
✅ Рота Збройних Сил України по охороні об'єктів Святошинського району;
✅ Старостинський округ №2 Дмитрівської міської ради Бучанського району;
✅ Військова частина А 7041, місто Харків;
✅ Міністерство оборони Шосткинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Сумської області + батальон ТрО (ВЧ 7319);
✅ Поліція Обухів-Васильків.

Україна щиро розраховує на Вашу підтримку!
Error get alias