Меню

Далекомір ATN ABL 1500 м Bluetooth

ATN
nv007002288
17800,00
грн
Як це працює? Викуповуемо в Європі Далекомір ATN ABL 1500 м Bluetooth та доставляємо протягом 3-4 днів до Києва. Потім відправляємо вашому військовому Новою Поштою або він може забрати кур'єром/самостійно. Вартість вказана приблизна.

Характеристика:
Лазерний далекомір ATN є ідеальним доповненням до вашого розумного прицілу ATN. Далекомір можна використовувати в поєднанні з поколіннями ATN mars, x-sight II, x-sight 4K PRO.
Я виконую точне вимірювання за кілька секунд!  Після підключення далекоміра до прицілу балістичний калькулятор може  автоматично регулювати положення перехрестя на основі виміряної відстані від цілі,  введених балістичних даних і навколишньої погоди. Це робить стрільбу по цілі ще точнішою.
Лазерний далекомір можна прикріпити за допомогою зменшувальних кілець, які входять в комплект. Потім  підключіть Bluetooth  і керуйте за допомогою оптичного прицілу або дистанційного керування.
Далекомір має власний блок живлення (батарея CR2 3V), виробник заявляє, що термін служби батареї до 6 місяців або 5000 фокусів.
Діапазон вимірювання 5-1500м.

Вид: Далекомір

Бренд: ATN

Вимірювання: 1500

Weight: 195 g

Зверніть Увагу
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Ваше Імя
Ваш Email
Ваш Номер Телефону
Доставка
Промокод
Payment method
Вподобане