Меню

Далекомір ATN ABL 1000 м Bluetooth

ATN
nv007002289
14400,00
грн
Як це працює? Викуповуемо в Європі Далекомір ATN ABL 1000 м Bluetooth та доставляємо протягом 3-4 днів до Києва. Потім відправляємо вашому військовому Новою Поштою або він може забрати кур'єром/самостійно. Вартість вказана приблизна.

Характеристика:
Лазерний далекомір ATN є ідеальним доповненням до вашого розумного прицілу ATN. Далекомір можна використовувати в поєднанні з поколіннями ATN mars, x-sight II, x-sight 4K PRO.
Я виконую точне вимірювання за кілька секунд!Після підключення далекоміра до прицілу він може виконувати балістичний калькуляторавтоматично регулювати положення перехрестя на основі виміряної відстані від цілі,введені балістичні дані та погода навколишнього середовища. Це робить стрільбу по цілі ще точнішою.
Лазерний далекомір можна прикріпити за допомогою зменшувальних кілець, які входять в комплект. Тодістворити пару за допомогою Bluetoothі керувати за допомогою прицілу або дистанційного керування.
Далекомір має власний блок живлення (батарея CR2 3V), виробник заявляє, що термін служби батареї до 6 місяців або 5000 фокусів.
Діапазон вимірювання 5-1000 м.

Вид: Далекомір

Бренд: ATN

Вимірювання: 1000

Weight: 195 g

Зверніть Увагу
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Ваше Імя
Ваш Email
Ваш Номер Телефону
Доставка
Промокод
Payment method
Вподобане