Меню

Захисна Маска CM 6

bp040011063
6470,00
грн

Як це працює? Підбираємо в Європі Захисна маска CM 6

затверджуємо з вами в чаті: вартість та фото, купуємо та доставляємо протягом 3-4 днів до Києва. Потім відправляємо вашому військовому Новою Поштою або він може забрати кур'єром/самостійно. Вартість вказана приблизна!

Конструкція маски дозволяє встановлювати фільтр з лівого або правого боку. Звуконепроникна вставка забезпечує гарне спілкування під час використання маски.
У поєднанні з відповідним типом фільтра AVEC або дихальним апаратом вона захищає обличчя, очі та органи дихання від впливу токсичних газів, парів, аерозолів, біологічних забруднювачів, радіоактивного пилу тощо. Маска призначена для використання в промисловості, хімічна та атомна промисловість, сільське господарство, гірничодобувна промисловість, підрозділи цивільного захисту, пожежно-рятувальні підрозділи, підрозділи міліції та ін. Лицьова панель виготовлена ​​з хімічно стійкої м'якої гуми на основі BIIR. Панорамний полікарбонатний об'єктив з великою площею забезпечує орієнтацію в просторі під час звичайної діяльності. Рішення лінії ущільнення маски забезпечує надійну герметичність для різних розмірів обличчя.

Вид: Протигаз

Зверніть Увагу
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Ваше Імя
Ваш Email
Ваш Номер Телефону
Доставка
Промокод
Payment method
Вподобане