Меню

Коліматор Sightmark Wolverine 1x23 CSR, 4 MOA Red Dot

Sightmark
nv046011328
8500,00
грн

Як це працює? Викуповуемо в Європі Коліматор Sightmark Wolverine 1x23 CSR, 4 MOA Red Dot та доставляємо протягом 3-4 днів до Києва. Потім відправляємо вашому військовому Новою Поштою або він може забрати кур'єром/самостійно. Вартість вказана приблизна!


Трубний коліматор Sightmark Wolverine CSR Red Dot призначений в основному для рушниць і коротких гвинтівок CQB. 4 MOA Red Dot CSR — ідеальна конструкція для швидкого та інтуїтивно зрозумілого прицілювання. При вазі всього 292 грами він зовсім не знає зброї. Коліматор має регульовану яскравість червоної точки і сумісний з нічним баченням. Необмежена розвантаження очей, час автономної роботи понад 50 000 годин при стандартних налаштуваннях і матова чорна прогумована поверхня визначають цей коліматор для найвибагливіших користувачів і професійного використання.

Коліматор встановлений на рейці Weaver / Picatinny (22 мм). У комплект також входить стояк, який міцно прикручений між оптикою і монтажною рейкою і збільшує посадку коліматора на 10 мм.

Тип: Закритий

Вид: Коліматор

Збільшення: Відсутнє

Вага: 292 г

Бренд: Sightmark

Діаметр об’єктиву: 23 мм

Підзарядка від сонця: Ні

Точка з протилежного боку: Так

Зверніть Увагу
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Ваше Імя
Ваш Email
Ваш Номер Телефону
Доставка
Промокод
Payment method
Вподобане