Меню

Коліматор Firefield Impact Mini Reflex Sight

Firefield
nv045011314
3100,00
грн
Як це працює? Викуповуемо в Європі Коліматор Firefield Impact Mini Reflex Sight та доставляємо протягом 3-4 днів до Києва. Потім відправляємо вашому військовому Новою Поштою або він може забрати кур'єром/самостійно. Вартість вказана приблизна!

Приціл Firefield Impact Mini Reflex Sight зосереджує найвищу продуктивність у невеликій, міцній, надійній оптиці, доповненій червоним хрестом із підсвічуванням 5-MOA з 5 налаштуваннями яскравості . Цей ударостійкий приціл ідеально підходить для надшвидкого прицілювання крупним планом. Він має вдосконалене скло, стійке до подряпин, антивідбивне AR-червоне покриття, нескінченне розвантаження очей із параметрами 50-річного паралакса та кришталево чисте поле зору .

Погодостійкий захист IP55 та авіаційний алюмінієвий корпус 6061-T6 захищають ваші очі навіть у суворих умовах. Приціл Firefield Impact Mini Reflex легко кріпиться на планках Weaver і Picatinny і працює до 40 годин від акумулятора CR1632. Цей набір рефлекторного прицілу включає низькопрофільні кріплення та тримачі, кришку, акумулятор CR1632 та інструменти для регулювання. 

Тип: Відкритий

Вид: Коліматор

Збільшення: Відсутнє

Вага: 80 г

Бренд: Firefield

Діаметр об’єктиву: 16 х 21 мм

Підзарядка від сонця: Ні

Точка з протилежного боку: Так

Зверніть Увагу
Click to order
Ваше Замовлення
Total: 
Ваше Імя
Ваш Email
Ваш Номер Телефону
Доставка
Промокод
Payment method
Вподобане